2016-07-25

Sklep Mimi Monster

Handmade-owe czapki i ubrania w Kuźnicy

W sezonie letnim w centrum Kuźnicy, obok bazy windsurfingowej Maxsurf pojawia się sklep Mimi Monster oferujący świetne ręcznie robione ubrania, a przede wszystkim czapki i dresy. Wszystkie ciuchy są tworzone przez dwie ogromnie pozytywne dziewczyny: Kasię i Alę, które też je sprzedają. Jak same mówią: „szyją bo lubią”, a idzie im to naprawdę dobrze, także jeśli zawitasz do Kuźnicy sprawdź koniecznie ich sklep. Posiada on oczywiście także możliwość zakupów przez internet, dla wszystkich, którzy nie mają tyle szczęścia, aby zawitać do Kuźnicy.

W sklepie Mimi Monster znajdziecie autorskie:

  • Czapki

Robione ręcznie na drutach lub szydełku. Mimi Monster daje Wam możliwość zamówienia sobie czapki swoich marzeń, samemu macie możliwość wyboru kolorów oraz kroju, czas oczekiwania na wymarzoną czapkę to zazwyczaj kilka dni.

 


  • Dresy

Stworzone wcześniej przez dziewczyny w domu. Spodnie wykonane w 100% ręcznie z polskich dzianin pochodzących z resztek poprodukcyjnych, każde dresy są więc unikatowe i inne od reszty. Każda para ma indywidualny projekt kompozycyjny i kolorystyczny, metki zawierają certyfikat potwierdzający unikatowość danego produktu.

 


  • Lalki

To właśnie „Mimi Monstery” i to od nich pochodzi nazwa firmy. Tworzeniem ich zajmuje się Ala, do każda lalka jest unikatowa i posiada swój własny opis i historię. Przykładowo lalka w błękitno-szaro-niebieskim stroju to Żenia, „lubiąca stare opowieści o wysokich cedrach dzwoniących w rosyjskiej tajdze. Lubi też marzyć, że żyje daleko na odludzi gdzie jest cicho, spokojnie i bezpiecznie. ” ~ opis pochodzi z fanpage-a Mimi Monster.

 


  • Buciki

Dziecięce, cieplutkie, w większości sprzedają je zimą, ale latem w Kuźnicy też możecie znaleźć kilka par jeśli się pospieszycie.

  • Poncza (bardzo ciepłe)

Idealny zakup dla wszystkich wind i kite surferów, robione w wersjach dla małych i dużych. Bardzo ciepłe, wykonane z porządnych materiałów, lepszych niż te, których używają sieciówki specjalizujące się w „surferskich ciuchach”.  W sezonie 2017 poszły wszystkie, a mali klienci byli z nich bardzo zadowoleni (zdjęcia poniżej).

  • Suknie

  • Bransoletki


Oto przykładowe zdjęcia powyższych produktów:

 


Kontakt:

Facebook: https://www.facebook.com/MimiMonsterAttack/

Strona Internetowa: http://www.mimimonster.pl/

Lokalizacja:

Baza windsurfingowa Maxsurf, naprzeciw plaży na lewo od portu patrząc na zatokę, przy głównym deptaku.

Lokalizacja sklepu mimi monster na mapie