2017-08-29

Naprawa sprzętu windsurfingowego i kitesurfingowego

Naprawa żagli, desek i latawców na Półwyspie Helskim

Podczas mocnego wiatru łatwo o uszkodzenie swojego sprzętu. Potrzebny jest wtedy szybki serwis, aby jak najprędzej można było znowu wyjść na wodę, właśnie dlatego przygotowaliśmy spis wszystkich serwisów oferujących naprawę żagli, desek oraz latawców, znajdujących się w Kuźnicy i na Półwyspie Helskim.


Serwis desek windsurfingowych

W naprawie desek specjalizują się panowie Filip i Michał prowadzący również wypożyczalnie sprzętu wodnego. Naprawiają oni także łodzie i motorówki. Używają materiałów wysokiej jakości i jeśli zajdzie potrzeba wykonują robotę bardzo szybko. Osobiście korzystałem z usług ich serwisu i jestem bardzo zadowolony. Moja deska z uszkodzonym praktycznie całym dziobem po ich serwisie wyglądała praktycznie jak nowa.

Kontakt i Lokalizacja

Telefon: 515 931 800

Adres : Kuźnica, Helska 86

Facebook


  • Celarek – CHAŁUPY

Posiadający bardzo wysokie recenzje, profesjonalny serwis naprawy desek zarówno do winda jak i kite’a. Zawodnicy na najwyższym poziomie naprawiają u Pana Michała swoje deski.

Kontakt i Lokalizacja

Telefon: +48 693 109 941

Adres: Chałupy, Kaperska 27


Serwis żagli windsurfingowych oraz latawców kitesurfingowych

  • Żaglomistrz Edward – KUŹNICA

Korzystałem kilkakrotnie z usług tego serwisu i za każdym razem byłem zadowolony. Czas oczekiwania to zwykle kilka dni, ceny nie są zbyt wygórowane, czasami bywają tylko problemy z kontaktem. Żagiel, który dajemy do naprawy powinien być suchy!

Kontakt i Lokalizacja

Telefon: 609 815 115

Adres: Kuźnica, Hallera 30 – Serwis znajduje się w garażu (w żaden sposób nie oznaczonym), który leży przy dziedzińcu, za restauracją Przetwórnia.


  • Celarek – CHAŁUPY

Serwis żagli (windsurfingowych i jachtowych) oraz latawców do kite’a na najwyższym poziomie. Osobiście nie miałem okazji z niego korzystać, ale słyszałem same bardzo pozytywne opinie.

Kontakt i Lokalizacja

Telefon: 58 674 15 70, 695 025 570

Adres: Chałupy, Kaperska 27


  • Wiśnia – CHAŁUPY/WŁADYSŁAWOWO – Kemping „Małe Morze”

Andrzej „Wiśnia” Wiśniewski to pasjonat żeglarstwa, windsurfingu oraz kitesurfingu z ponad 20 letnim doświadczeniem w naprawie sprzętu. Zajmuje się naprawą żagli do winda oraz jachtowych, a także naprawą latawców oraz desek do kitesurfingu. Zszywaniem uszkodzeń poszycia, wymianą zaworów, łataniem tub, naprawą uzdy. Korzystałem z usług tego serwisu i byłem zadowolony z jakości wykonania naprawy.

Kontakt i Lokalizacja

Telefon: 504 181 462

E-mail: wisniasurf@gmail.com

Adres: Władysławo Kemping „Małe Morze” Droga Helska 1, 84-120


  • Bo Sport – CHAŁUPY – tylko latawce kitesurfingowe

Zajmują się pełną naprawą sprzętu kitesurfingowego i w tym się specjalizują.

Kontakt i Lokalizacja

Telefon: 601 282 233

Adres: Camping Chałupy III