2017-08-30

Sklepy oferujące sprzęt do windsurfingu i kitesurfingu

Sklepy oferujące sprzęt do windsurfingu i kitesurfingu na Półwyspie Helskim

Jeśli chcesz kupić piankę, żagiel, deskę lub latawiec do kite-a to dobrze trafiłeś. Poniżej przedstawiamy zestawienie sklepów ze sprzętem do windsurfingu oraz kitesurfingu znajdujących się na Półwyspie Helskim. Osobiście polecam poczytać w internecie artykuły o dopasowywaniu sprzętu do umiejętności oraz potrzeb, aby nie wydać niepotrzebnie pieniędzy, na coś czego i tak nie będziemy umieli wykorzystać. Dobry i dopasowany sprzęt może sprawić, że radość z pływania będzie dziesięć razy większa niż na słabym i źle dobranym sprzęcie.

Sklep oferujący pianki (firm O’neill, ION, Dakine, Rip Curl oraz NP), sprzęt do windsurfingu (deski, żagle, maszty, bomy, przedłużki, palety oraz wszystko inne) głównie szanowanej na świecie firmy Goya Windsurfing, którego to Surfoteka jest jedynym dystrybutorem na Polskę. Deski do kite-a firm Nobile oraz North Kiteboarding oraz latawce Naisha lub North Kiteboarding. Znajdziecie tu również deski i akcesoria do SUP-a, Skimboardy, Wakeboardy oraz Longboardy. Oczywiście w ofercie sklepu znajduje się również moda rozpoczynając od Lycry, przechodząc przez wszelkie bluzy itp., a kończąc na ponchach. Zimą Surfoteka sprzedaje także snowboardy oraz narty. W sklepie sprzedażą oraz doradztwem zajmuje się między innymi Nikodem Merlak, mistrz polski windsurfingu w kategorii wave. W Jastarni sklep jest dość mały i wygląda niepozornie, gdyż większość przedmiotów znajduje się na magazynie. Oczywiście jednak gdy klient chce zobaczyć sprzęt lub go wypróbować to nic nie stoi na przeszkodzie.


Produkty Surfoteki na półkach i „w akcji”

Kontakt i Lokalizacja <- link do mapy

ADRES: Jastarnia ul. Mickiewicza 47

Email: sklep@surfoteka.pl

TEL. Roman: +48 600 884 411

TEL. Nikodem: +48 504 417 136


Chyba najsłynniejszy sklep zajmujący się sprzedażą sprzętu wind&kite w Polsce. Oferuje on zarówno używany jak i nowy towar. Wybór w Hydrosferze jest bardzo duży, a ceny mają szeroki rozrzut ( przykładowo możemy kupić maszt za 200 zł lub za 2500 zł ), oczywiście w takim przypadku główną różnicę czynni jakość danego produktu, ale także jego producent i inne czynniki. Należy więc dobrze zastanowić się przed zakupem czy na pewno znaleźliśmy przedmiot, na którym będzie się nam dobrze pływać i czy nie za bardzo sugerowaliśmy się cenną. Hydrosfera oferuje nowe deski windsurfingowe firm: Exocet, Fanatic, Severne oraz Starboard. Żagle i pędniki produkowane przez: Gaastre, Naish-a, North Sails, Neil Prydea, Point 7, Severne-a, Simmer-a oraz kilka innych firm. Szeroką ofertę pianek, desek oraz latawców do kite’a (firm: Airush, Liquid Force, Cabrinha, Naish, NKB, Nobile, SU2, Crazy Force) oraz sprzętu do Wake’a i szeroko pojętej surferskiej mody.


Lokalizacja

Adres: Władysławowo Starowiejska 23


Dla osób, które chcą kupić sprzęt tanio ta grupa będzie idealnym rozwiązaniem. Użytkownicy sprzedają swój własny sprzęt często w całkiem dobrej jakości. W wielu przypadkach sprzedawany sprzęt znajduje się gdzieś na Półwyspie Helskim i kupując będziesz miał możliwość go obejrzeć i łatwo odebrać.