2016-07-23

Kuźnica dla DZIECI

Atrakcje "Kuźnica dla DZIECI"

Kuźnica to idealne miejsce pod rodzinne wakacje, dlatego też specjalnie przygotowaliśmy listę atrakcji stricte dla najmłodszych. Poniżej przedstawiamy klika propozycji pod tytułem "Kuźnica dla DZIECI", czyli: gdzie zabrać, co robić lub na co zapisać dzieci, aby nie nudziły się podczas wakacji w Kuźnicy i miały dobrą zabawę. W naszej galerii możesz zobaczyć na zdjęciach, że dzieciom naprawdę podobają się wymienione przez nas atrakcje.

Windsurfing

Sport, którego mogą próbować już dzieci od 5 roku życia. Możliwa zabawa w grupach lub na lekcjach indywidualnych. Gdy dzieci będą bawić się na wodzie pod okiem instruktora, rodzice będą mogli spędzić czas we dwoje. Umiejętność pływania nie jest wymagana, ale dziecku będzie bardziej się podobać jeśli będzie oswojone z wodą.

Dowiedz się więcej...

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Wyprawa rowerkiem wodnym? A może żaglówką lub katamaranem wspólnie z rodzicami? Dziecku na pewno spodoba się rozpoczęcie przygody z żeglarstwem, a rodzice też mogą mieć frajdę.

Dowiedz się więcej...

Inne sporty i spacery

Co robić w Kuźnicy gdy już znudzi nam się siedzenie nad morzem? Jakie atrakcje nie wymagają wchodzenia do wody? Gdzie wypożyczyć rowery? Gdzie chodzić na spacery? Czy w Kuźnicy znajdują się boiska do piłki nożnej i siatkówki? Tego dowiecie się na tej podstronie...

Dowiedz się więcej...

Plac zabaw

Plac zabaw i dmuchane zjeżdżalnie koło niego to miejsce, które zapewniam, że spodoba się Twojemu dziecku.

Dowiedz się więcej...

Gokarty-rowery

Wyścigi rowerowymi gokartami cieszą się dużą popularnością wśród dzieci na głównej promenadzie w Kuźnicy.

Dowiedz się więcej...

Gofry, lody i desery

Jak to w nadmorskich miejscowościach w Kuźnicy znajduje się kilka budek z goframi lodami. Pod tym linkiem polecamy te najlepsze.

Dowiedz się więcej...

Kitesurfing

Sport dający masę funu, w Kuźnicy z racji względnie małego ruchu na wodzie łatwiejszy i bezpieczniejszy do nauczenia. Jednak dziecko, które chciałoby zacząć przygodę z kitesurfingiem musi ważyć min. 45kg i mieć sporo odwagi.

Dowiedz się więcej...

Sklep Mimi Monster

Handmade-owe czapeczki, dresy oraz buciki, poncza i sukienki, dla małych i dużych. Serdecznie polecamy!

Dowiedz się więcej...

Rejsy

Rejs statkiem na wrak polskiego okrętu podwodnego lub wyspę na środku Zatoki Puckiej spodoba się małym poszukiwaczom przygód.

Dowiedz się więcej...