2017-08-29

Gokarty i plac zabaw

Mini atrakcje dla dzieci w Kuźnicy

Każdy rodzic na wakacjach chce mieć też chwilę dla siebie, 15 minut, żeby odpocząć od dzieci, oto kilka pomysłów jak je zdobyć. Chociaż osobiście uważam, że najlepszym pomysłem będzie zapisanie dzieci na indywidualny lub grupowy kurs windsurfingu.

Gokarto-Rowerki

Chyba każdy chłopiec i nie jedna mała dziewczyna marzy, aby móc pojeździć samochodem. Bezpieczną imitacje tego zajęcia oferują gokarty, które można wypożyczyć przy porcie w Kuźnicy (po jego prawej stronie patrząc na Zatokę - przy głównym deptaku). Są to gokarto-rowerki napędzane siłą nóg dzieci, także nie osiągające zbyt dużych prędkości. Dzieci mogą jeździć po głównym deptaku Kuźnicy, na którym znajduje się także ścieżka rowerowa. Niestety na deptak mają też wstęp samochody, także małe dzieci muszą być pod okiem rodziców lub rodzeństwa. Cena gokartów to około 15 zł za 20 min.

Plac zabaw i dmuchana zjeżdżalnia

Przy wyjeździe z Kuźnicy w stronę Jastarni, za informacją turystyczną znajduje się mały plac zabaw - jedyny w Kuźnicy oraz płatna dmuchana zjeżdżalnia. Po opiniach zaprzyjaźnionych ze mną dzieci wnioskuje, że im się tam podoba, także polecam też to miejsce.