2017-08-29

KONTAKT

KONTAKT i REKLAMA

Pytania

Osoby mające pytania związane z Kuźnicą zapraszamy do pisania ich w komentarzach lub w prywatnej wiadomości na naszym fanpageu. Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Reklama

Dlaczego warto skorzystać z którejś z naszych ofert reklamowych?

W przeciwieństwie do większości serwisów z bazami noclegowymi itp. mój prowadzony jest przez fana Kuźnicy. Co za tym idzie posty na fanpageu pojawiają się praktycznie codziennie (w sezonie będzie ich jeszcze więcej!), strona jest prowadzona aktywnie, pojawiają się na niej ciągle nowe wpisy i informacje. To wszystko sprawia, że przyciąga uwagę turystów i mimo tego, że została stworzona niedawno już pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwarek (6 miejsce dla hasła "Kuźnica Hel").

Dodatkowo oferujemy przystępne ceny. Pakiet podstawowy jest w tym momencie dostępny zupełnie za darmo (ze względu na niedawną premierę strony), mimo iż większość stron za podobny pakiet reklamowy pobrałoby  prawdopodobnie kilkaset złotych. Pakiet premium za 250 złotych prawdopodobnie zwróci się jeśli poprzez naszą stronę noclegi zarezerwuje jeden turysta, a gwarantuje, że korzystając z tego pakietu podstronę Państwa obiektu odwiedzi o wiele więcej potencjalnych klientów.

Zajmujemy również bardzo wysokie (jak na czas istnienia naszej strony) miejsca w przeglądarkach na hasła wyszukiwania takie jak: "Kuźnica Windsurfing" (top3), "Kuźnica Kitesurfing" (top5), "Kuźnica atrakcje dla dzieci" (top6).

 

Reklama pokoi gościnnych, apartamentów i domków

Dla osób zainteresowanych reklamą swoich pokoi gościnnych, apartamentów i domków przygotowaliśmy trzy oferty:

Dodatkowe informacje o pakiecie "Własna strona WWW"

Klikając w ten link: Strona Testowa, przejdą Państwo do strony prezentującej przykładową stronę jaką stworzymy dla klienta, który zdecyduje się skorzystać z naszego pakietu. Zawiera ona wiele przydatnych sekcji, które spodobają się turystom (szczegółowe informacje o każdym z pokoi, atrakcje w okolicy, opinie, galerie, kontakt z mapą i formularzem kontaktowym). Zapraszamy do sprawdzenia wersji demonstracyjnej.

Kontakt w sprawie reklamy

Jeśli są Państwo zainteresowani wykupieniem któregoś z pakietów lub darmową reklamą na naszej stronie, proszę pisać na maila: kontakt@kuznica-hel.pl lub wypełnić poniższy formularz (gdyby mieli Państwo jakieś pytania, na które odpowiedzi nie mogliby Państwo znaleźć na stronie a sprawa byłaby pilna, można też dzwonić na mój numer telefonu 608890659).

Reklama atrakcji i restauracji

Większość atrakcji znajdujących się w Kuźnicy jest już dodana na naszą stronę. Darmowy standard to jej nazwa oraz krótki opis, jeśli Twojej atrakcji nie ma na stronie, a chciałbyś, aby była to w takiej formie możemy dodać ją za darmo. Gdybyś jednak wolał, aby Twoja usługa bardziej rzucała się w oczy i przyciągała uwagę turystów, polecamy skorzystać, z którejś z płatnych ofert.

Pakiet podstawowy dla atrakcji i restauracji - DARMOWY

Wymienienie z nazwy, na odpowiedniej z naszych podstron (np. szkółka windsurfingowa pojawi się na podstronie "Kuźnica Windsurfing" i krótki opis.

Pakiet podstawowy plus dla atrakcji i restauracji - 150zł / rok

Stworzenie dłuższego opisu danej atrakcji na odpowiedniej z naszych podstron, dodanie do 7 zdjęć lub filmu, danych kontaktowych i linku do strony lub fanpagea.

Pakiet premium dla atrakcji i restauracji - 300zł / rok

Stworzenie osobnej podstrony dla Państwa atrakcji, na której będzie można zamieścić jej dokładną prezentacje oraz do 20 zdjęć + film, a także dokładną mapę do Twojej usługi. Ponadto kupując ten pakiet dostajesz status redaktora na naszym fanpageu, a co za tym idzie możliwość samodzielnego dodawania informacji o promocjach i nowościach na profilu Kuźnica-hel.pl. Pakiet ten zawiera jeszcze trzy inne istotne cechy: Państwa atrakcja będzie pojawiać się we wszystkich sekcjach "polecane" na naszej stronie oraz będzie wyświetlana "na górze" nad innymi obiektami na podstronach z jej kategorii, a także będzie pojawiać się we wszystkich "wpisach tematycznych" na naszej stronie, np. takich jak "Majówka w Kuźnicy".

Stworzenie strony WWW na naszej subdomenie - Cena do ustalenia telefonicznego

Stworzenie osobnej strony dla Państwa atrakcji, na której będzie można zamieścić jej dokładną prezentacje oraz nieograniczoną ilość zdjęć i filmów, a także dokładną mapę do Twojej usługi i wszystko inne co tylko zechcesz, np. opinie klientów. Ponadto kupując ten pakiet dostajesz status redaktora na naszym fanpageu, a co za tym idzie możliwość samodzielnego dodawania informacji o promocjach i nowościach na profilu Kuźnica-hel.pl. Pakiet ten zawiera jeszcze trzy inne istotne cechy: Państwa atrakcja będzie pojawiać się we wszystkich sekcjach "polecane" na naszej stronie oraz będzie wyświetlana "na górze" nad innymi obiektami na podstronach z jej kategorii, a także będzie pojawiać się we wszystkich "wpisach tematycznych" na naszej stronie, np. takich jak "Majówka w Kuźnicy".

Kontakt w sprawie reklamy

Jeśli są Państwo zainteresowani wykupieniem któregoś z pakietów lub darmową reklamą na naszej stronie, proszę pisać na maila: kontakt@kuznica-hel.pl lub wypełnić poniższy formularz (gdyby mieli Państwo jakieś pytania, na które odpowiedzi nie mogliby Państwo znaleźć na stronie a sprawa byłaby pilna, można też dzwonić na mój numer telefonu 608890659).

Formularz kontaktowy

Text above form