2018-04-17

Reklama Noclegów

Reklama

Dlaczego warto skorzystać z którejś z naszych ofert reklamowych?

W przeciwieństwie do większości serwisów z bazami noclegowymi itp. mój prowadzony jest przez fana Kuźnicy. Co za tym idzie posty na fanpageu pojawiają się praktycznie codziennie (w sezonie będzie ich jeszcze więcej!), strona jest prowadzona aktywnie, pojawiają się na niej ciągle nowe wpisy i informacje. To wszystko sprawia, że przyciąga uwagę turystów i mimo tego, że została stworzona niedawno już pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwarek (6 miejsce dla hasła "Kuźnica Hel").

Dodatkowo oferujemy przystępne ceny. Pakiet podstawowy jest w tym momencie dostępny zupełnie za darmo (ze względu na niedawną premierę strony), mimo iż większość stron za podobny pakiet reklamowy pobrałoby  prawdopodobnie kilkaset złotych. Pakiet premium za 250 złotych prawdopodobnie zwróci się jeśli poprzez naszą stronę noclegi zarezerwuje jeden turysta, a gwarantuje, że korzystając z tego pakietu podstronę Państwa obiektu odwiedzi o wiele więcej potencjalnych klientów.

Zajmujemy również bardzo wysokie (jak na czas istnienia naszej strony) miejsca w przeglądarkach na hasła wyszukiwania takie jak: "Kuźnica Windsurfing" (top3), "Kuźnica Kitesurfing" (top5), "Kuźnica atrakcje dla dzieci" (top6).

 

Reklama pokoi gościnnych, apartamentów i domków

Dla osób zainteresowanych reklamą swoich pokoi gościnnych, apartamentów i domków przygotowaliśmy trzy oferty:

Podstawowy Pakiet Darmowy
Pakiet Premium
Pakiet strona WWW

Kontakt w sprawie reklamy

Jeśli są Państwo zainteresowani wykupieniem któregoś z pakietów lub darmową reklamą na naszej stronie, proszę pisać na maila: kontakt@kuznica-hel.pl lub wypełnić poniższy formularz (gdyby mieli Państwo jakieś pytania, na które odpowiedzi nie mogliby Państwo znaleźć na stronie a sprawa byłaby pilna, można też dzwonić na mój numer telefonu 608890659).

 

Formularz kontaktowy

Text above form