Majówka w Kuźnicy

Wygląda na to, że wiosna oficjalnie zawitała do Polski, całe szczęście bo już za trzy tygodnie MAJÓWKA! Gdzie się na nią wybrać? Działka, jezioro, góry? Według mnie zdecydowanie morze i Kuźnica :).

W tym wpisie dowiecie się które atrakcje i restauracje będą otwarte w czasie Majówki 2018 oraz gdzie szukać noclegu, a na końcu wpisu znajdują się zdjęcia z poprzednich Majówek, miłego czytania.

Czynne atrakcje.

Windsufing i kitesurfing

W Majówkę sezon windsurfingowo-kitesurfingowy otwiera szkółka ABCSURF, która będzie czynna od pierwszego maja. Więcej o ich ofercie możecie przeczytać klikając tutaj.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Pierwszego maja startuje też sezon w Wypożyczalni sprzętu wodnego, do dyspozycji klientów są rowerki wodne, kajaki, żaglówka, motorówka i katamaran, więcej o ofercie wypożyczalni możecie przeczytać klikając tutaj.

Zapraszam także do wydarzenia na facebooku "Rozpoczęcie sezonu 2018".

Czynne restauracje.

Restauracja Przetwórnia

Już 27 kwietnia otwarta będzie restauracja Przetwórnia, dla mnie sama ta wiadomość wystarczyłaby, żeby wybrać się na Majówkę do Kuźnicy :). Więcej o Przetwórni...

Restauracja Czerwona Oberża

Za to 28 kwietnia można już zjeść śniadanie w Czerwonej Oberży, którą również serdecznie polecam. Więcej o niej przeczytacie klikając tutaj.

Noclegi.

Jeśli chodzi o noclegi, to polecamy kontakt z dwoma obiektami (kliknij w pomarańczowy odnośnik, aby dowiedzieć się więcej o obiekcie):

 

Poprzednie Majówki.

Oto kilka zdjęć z majówek w Kuźnicy z lat 2015/2017:

Autorami powyższych zdjęć są: Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego oraz Kwatery u Rybaka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *